Jak znaleźć udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami w TVN24 GO?

Obecnie w TVN24 GO są dostępne udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami wzrokowymi (wersje audio programów) oraz słuchu (tłumaczenie na polski język migowy). Materiały VOD z tłumaczeniem na PJM oznaczone są literami JM na okładce programu lub odcinka, a także zawierają taką informację w ich opisie. Podobnie, wersje audio programów w ich opisie uwzględniają informację o udogodnieniu, a także słowo "audio" w tytule.

Lista programów lub odcinków programów z udogodnieniami dostępna jest poprzez wpisanie w wyszukiwarce słowa "udogodnienia" bądź też poprzez wybranie tagu "udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami".

Obecnie dostępne programy z udogodnieniami to: "Kawa na ławę" (PJM oraz wersja audio), "#bezfiltra" (PJM); "Drugie śniadanie mistrzów""Fakty po Faktach""Jeden na jeden""Kropka nad i""Loża prasowa""Rozmowa Piaseckiego""Tak jest" (audio).

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
58% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Kontakt

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Poniżej z rozwijanej listy wybierz temat, którego dotyczy Twój problem lub pytanie, następnie opisz dokładnie sytuację. Skontaktujemy się jak najszybciej.
  • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

    Zaloguj się
    Nie masz jeszcze konta na go.tvn24.pl?
    Zarejestruj się ›
  • Nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy?
    Napisz do nas: