Jak mogę wyłączyć program blokujący reklamy?

Jeżeli chcesz oglądać tvn24.pl/go bez przeszkód pamiętaj, że programy blokujące reklamy mogą uniemożliwiać poprawne odtwarzanie materiałów wideo.

Wyłącz je lub dodaj stronę http://tvn24.pl/go do wyjątków.

Poniżej znajdziesz informacje jak wyłączyć najpopularniejsze programy blokujące reklamy:

ADBLOCK

 • Kliknij w „Wstrzymaj AdBlock’a” jeżeli chcesz go wyłączyć
 • Kliknij w „Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie” jeżeli chcesz aby program był dalej włączony, a jednocześnie nie blokował reklam wyświetlanych na tvn24.pl/go

ADBLOCK PLUS

 • Kliknij w „Włączony na tej stronie” tak aby zmienił się on na „Wyłączony na tej stronie” – dzięki temu reklamy na innych stronach nie będą się dalej wyświetlać, natomiast na stronie tvn24.pl/go nie będą blokowane.

GHOSTERY

 • Kliknij w „Wstrzymaj” – tyle wystarczy, żebyś mógł w pełni korzystać z naszego serwisu!

 

Firefox - Ochrona przed śledzeniem 

Jeżeli korzystasz z przeglądarki Firefox i masz pewność, że oprogramowanie blokujące reklamy jest wyłączone (Narzędzia -> Dodatki -> Rozszerzenia) i mimo to, nadal pojawia się komunikat, to należy wyłączyć Ochronę przed śledzeniem w Firefox.

W tym celu Kliknij kafelek z trzema paskami w górnym rogu, potem znak zapytania "Pomoc"; wybierz "Uruchom ponownie z wyłączonymi dodatkami". Przy uruchomieniu wybierz opcję „Uruchom w trybie awaryjnym”. Jeżeli video się odtworzy, powtórz instrukcję, a w ostatnim kroku zamiast trybu awaryjnego wybierz "Odśwież program Firefox".

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
44% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Kontakt

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Poniżej z rozwijanej listy wybierz temat, którego dotyczy Twój problem lub pytanie, następnie opisz dokładnie sytuację. Skontaktujemy się jak najszybciej.
 • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

  Zaloguj się
  Nie masz jeszcze konta na go.tvn24.pl?
  Zarejestruj się ›
 • Nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy?
  Napisz do nas: