Jak dodać płatność za subskrypcję do rachunku operatora komórkowego Play?

W TVN24 GO możesz rozliczać swój pakiet z operatorem sieci komórkowej Play. Wystarczy, że wybierzesz taką opcję płatności w serwisie TVN24 GO. Oferta jest przeznaczona dla abonentów operatora Play.

Subskrybujesz już TVN24 GO i chcesz dodać opłatę do rachunku operatora sieci Play? Najpierw musisz zrezygnować z aktualnego pakietu / poczekać na jego wygaśnięcie, a następnie wykupić nowy. Cena usługi będzie zgodna z aktualną ofertą sklepu. Nie ma natomiast możliwości dodania płatności do rachunku Play do wcześniej wykupionej usługi.

Subskrypcję TVN24 GO możesz dodać do rachunku operatora sieci komórkowej Play w kilku krokach:

KROK 1. Wejdź na https://tvn24.pl/go/ i zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz w łatwy sposób się zarejestrować – instrukcję znajdziesz tutaj.
KROK 2. Jako zalogowany użytkownik przejdź do zakładki SUBSKRYBUJ (lub kliknij tutaj) i wybierz interesującą Cię ofertę, a następnie kliknij w WYBIERAM.
KROK 3. Zaznacz opcję Odnawialna płatność Play i zaakceptuj wymagane zgody, a następnie kliknij w ZAMAWIAM I PŁACĘ.


KROK 4. Wpisz swój numer telefonu, na który otrzymasz PIN potrzebny do potwierdzenia zamówienia. Następnie kliknij w DALEJ. Pamiętaj, że numer telefonu musi być zarejestrowany w sieci Play.

KROK 5. Otrzymasz kod PIN w wiadomości SMS na podany numer telefonu. Wpisz go we wskazane pole i kliknij w ZAMAWIAM Z OBOWIĄZKIEM ZAPŁATY.Udało Ci się aktywować subskrypcję w serwisie TVN24 GO!

Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji, możesz to zrobić w zakładce MOJE DANE (sprawdź tutaj, jak to zrobić) lub przez wysłanie wiadomości SMS z numeru telefonu przypisanego do subskrypcji TVN24 GO o treści STOP TVN24 GO pod numer 80555.

Pamiętaj, że operator sieci Play nakłada limit na łączną kwotę obciążeń dodatkowych przypisanych do Twojego podstawowego rachunku. Jeśli podczas próby dodania jednej z usług dostępnych w serwisie widzisz informację o przekroczonym limicie / konieczności wybrania innej usługi, o ile to możliwe, wybierz tańszą subskrypcję lub skorzystaj z innej metody płatności.

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
55% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Kontakt

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Poniżej z rozwijanej listy wybierz temat, którego dotyczy Twój problem lub pytanie, następnie opisz dokładnie sytuację. Skontaktujemy się jak najszybciej.
  • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

    Zaloguj się
    Nie masz jeszcze konta na go.tvn24.pl?
    Zarejestruj się ›
  • Nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy?
    Napisz do nas: