Brexit - dostępność w Wielkiej Brytanii

Od 1 stycznia 2021 roku obowiązują nowe zasady korzystania z naszych usług w Wielkiej Brytanii ze względu na wyjście z Unii Europejskiej i wynikające z tego ograniczenia.

Nie ma możliwości wykupienia pakietu w serwisie TVN24 GO i korzystania z niego w Wielkiej Brytanii.

Niezmiennie można skorzystać z pakietu TVN International, który daje dostęp do wybranych materiałów w bliźniaczym serwisie Player oraz kanałów LIVE (m.in. TVN24 International). Pamiętaj, że ze względu na ograniczenia licencyjne w niektórych krajach, oferta TVN International różni się zawartością od pakietów zakupionych w Polsce: Sprawdź kolekcję International. Nie ma natomiast możliwości korzystania w Wielkiej Brytanii z innych pakietów, nawet jeśli zostały zakupione w Polsce.

Pakiet TVN International zakupiony w Wielkiej Brytanii jest aktywny tylko na terenie tego państwa. Po przekroczeniu granicy nie będzie można z niego korzystać. Dowiedz się więcej o pakiecie International.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
83% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Kontakt

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Poniżej z rozwijanej listy wybierz temat, którego dotyczy Twój problem lub pytanie, następnie opisz dokładnie sytuację. Skontaktujemy się jak najszybciej.
  • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

    Zaloguj się
    Nie masz jeszcze konta na go.tvn24.pl?
    Zarejestruj się ›
  • Nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy?
    Napisz do nas: