Logowanie do TVN24 GO

Aby zalogować się do swojego konta w TVN24 GO na komputerze:

KROK 1. Przejdź do strony tvn24.pl/go i kliknij przycisk „Zaloguj się” (znajdziesz go po najechaniu kursorem myszy na ikonkę "ludzika" prawym górnym rogu ekranu).

KROK 2. Zaloguj się używając swojego konta O!Konto / Facebook / Google lub Apple. Pamiętaj, że możesz także zalogować się korzystając z adresu e-mail i hasła, które podałeś podczas rejestracji. Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało login, możesz wybrać go z listy lub zalogować się jako inny użytkownik ("Użyj innego użytkownika"):

KROK 3. Wpisz login i hasło (jeśli to konieczne) we wskazane miejsce. Następnie kliknij w "Zaloguj się":

 

Jeśli udało Ci się poprawnie zalogować do TVN24 GO, przy ikonie "ludzika" na górze po prawej stronie ekranu zobaczysz zieloną kropkę. Po najechaniu kursorem myszy na ikonę, możesz edytować swoje dane. Możesz także skorzystać z rozwijanego menu (trójkąt obok przycisku "Subskrybuj").

 

Czy wiesz, że Konto TVN umożliwia logowanie się za pomocą tych samych danych we wszystkich serwisach i usługach TVN, m.in. Playerze, TVN24, Kontakt 24, Fakty TVN? 

Nie masz jeszcze konta w TVN24 GO, ani Konta TVN? Sprawdź jak się zarejestrować. 

 

Z przykrością informujemy, że logowanie do naszego serwisu TVN24GO, za pośrednictwem konta Twitter przestało działać poprawnie i możliwość ta została wyłączona. Aby móc ponownie zalogować się do serwisu TVN24GO wystarczy stworzyć nowe hasło na adres e-mail, który był przypisany do Twojego profilu Twitter. Cały proces jest bardzo prosty. Instrukcja znajduje się pod poniższym linkiem: pomoc.tvn24.pl/odzyskiwanie_hasla.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
42% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Kontakt

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Poniżej z rozwijanej listy wybierz temat, którego dotyczy Twój problem lub pytanie, następnie opisz dokładnie sytuację. Skontaktujemy się jak najszybciej.
  • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

    Zaloguj się
    Nie masz jeszcze konta na go.tvn24.pl?
    Zarejestruj się ›
  • Nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy?
    Napisz do nas: