Jak dodać płatność za subskrypcję do rachunku operatora komórkowego T-Mobile?

Jak dodać płatność za subskrypcję do rachunku operatora komórkowego T-Mobile?

W TVN24 GO możesz rozliczać swój pakiet z operatorem sieci komórkowej T-Mobile. Wystarczy, że wybierzesz taką opcję płatności w serwisie TVN24 GO. Oferta jest przeznaczona dla abonentów operatora T-Mobile.

Subskrybujesz już TVN24 GO i chcesz dodać opłatę do rachunku operatora sieci T-Mobile? Najpierw musisz zrezygnować z aktualnego pakietu / poczekać na jego wygaśnięcie, a następnie wykupić nowy. Cena usługi będzie zgodna z aktualną ofertą sklepu. Nie ma natomiast możliwości dodania płatności do rachunku T-Mobile do wcześniej wykupionej usługi.


Subskrypcję TVN24 GO możesz dodać do rachunku operatora sieci komórkowej T-Mobile w kilku krokach:

KROK 1. Wejdź na https://tvn24.pl/go/ i zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz w łatwy sposób się zarejestrować – instrukcję znajdziesz tutaj.

KROK 2. Jako zalogowany użytkownik przejdź do zakładki SUBSKRYBUJ (lub kliknij tutaj) i wybierz interesującą Cię ofertę, a następnie kliknij w WYBIERAM.

KROK 3. Zaznacz opcję Odnawialna płatność T-Mobile i zaakceptuj wymagane zgody, a następnie kliknij w ZAMAWIAM I PŁACĘ.

KROK 4. Wpisz swój numer telefonu, na który otrzymasz PIN potrzebny do potwierdzenia zamówienia. Następnie kliknij w DALEJ. Pamiętaj, że numer telefonu musi być zarejestrowany w sieci Play.

KROK 5. Przesłany do Ciebie PIN w wiadomości SMS wpisz we wskazane pole i kliknij w ZAMAWIAM I PŁACĘ.

KROK 6. Podczas procesowania płatności zostanie do Ciebie przesłana wiadomość SMS o treści:

 

Udało Ci się aktywować subskrypcję w serwisie TVN24 GO!

Opłata za usługę zostanie dodana do rachunku za telefon lub pobrana ze środków za doładowanie w ramach usługi Zamów z T-Mobile.


Jeśli chcesz zrezygnować z subskrypcji, możesz to zrobić w zakładce MOJE DANE (sprawdź tutaj, jak to zrobić) lub przez wysłanie wiadomości SMS z numeru telefonu przypisanego do subskrypcji TVN24 GO

-  STOP TVN24GO pod numer 80460 (0 zł),


Pamiętaj, że operator sieci T-Mobile nakłada limit na łączną kwotę obciążeń dodatkowych przypisanych do Twojego numeru w wysokości 300 euro na cykl rozliczeniowy. Jeśli podczas próby dodania jednej z usług dostępnych w serwisie widzisz informację o przekroczonym limicie / konieczności wybrania innej usługi, o ile to możliwe, wybierz tańszą subskrypcję lub skorzystaj z innej metody płatności.

 

Potrzebujesz pomocy? Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.

 

 

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
0% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Kontakt

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Poniżej z rozwijanej listy wybierz temat, którego dotyczy Twój problem lub pytanie, następnie opisz dokładnie sytuację. Skontaktujemy się jak najszybciej.
  • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

    Zaloguj się
    Nie masz jeszcze konta na go.tvn24.pl?
    Zarejestruj się ›
  • Nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy?
    Napisz do nas: