Rozwiń menu Tematy pomocy ‹ POWRÓT

Czy mogę odstąpić od umowy w ciągu 14 dni?

Podczas zakupu wyrażasz zgodę na natychmiastowe rozpoczęcie dostarczania treści cyfrowych wraz z dokonaniem zamówienia i zapłaty. Tym samym akceptujesz fakt, że od tego momentu nie możesz odstąpić od umowy (zgodnie z art. 38 pkt 13 ustawy o prawach konsumenta).   

Jeśli chcesz przerwać płatność odnawialną za usługę, możesz to zrobić w każdej chwili, a opłaty za kolejne okresy rozliczeniowe nie będą pobierane - dowiedz się więcej

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
16% osób uznało odpowiedź za pomocną.