Logowanie do TVN24 GO

Logowanie do TVN24 GO

Aby zalogować się do swojego konta w TVN24 GO na komputerze:

KROK 1. Przejdź do strony tvn24.pl/go i kliknij przycisk „Zaloguj się” (znajdziesz go po najechaniu kursorem myszy na ikonkę "ludzika" prawym górnym rogu ekranu).

KROK 2. Zaloguj się używając swojego konta O!Konto / Facebook / Google lub Apple. Pamiętaj, że możesz także zalogować się korzystając z adresu e-mail i hasła, które podałeś podczas rejestracji. Jeśli Twoje urządzenie zapamiętało login, możesz wybrać go z listy lub zalogować się jako inny użytkownik ("Użyj innego użytkownika"):

KROK 3. Wpisz login i hasło (jeśli to konieczne) we wskazane miejsce. Następnie kliknij w "Zaloguj się":

Jeśli udało Ci się poprawnie zalogować, przy ikonie "ludzika" po prawej stronie ekranu zobaczysz zieloną kropkę. Po najechaniu kursorem na ikonę, możesz edytować swoje dane. Możesz także skorzystać z rozwijanego menu (trójkąt obok przycisku "Subskrybuj").

 

Czy wiesz, że Konto TVN umożliwia logowanie się za pomocą tych samych danych we wszystkich serwisach i usługach TVN, m.in. Playerze, TVN24, Kontakt 24, Fakty TVN? 

Nie masz jeszcze konta w TVN24 GO, ani Konta TVN? Sprawdź jak się zarejestrować. 

Z przykrością informujemy, że logowanie do naszego serwisu TVN24GO, za pośrednictwem konta Twitter przestało działać poprawnie i możliwość ta została wyłączona. Aby móc ponownie zalogować się do serwisu TVN24GO wystarczy stworzyć nowe hasło na adres e-mail, który był przypisany do Twojego profilu Twitter. Cały proces jest bardzo prosty. Instrukcja znajduje się pod poniższym linkiem: pomoc.tvn24.pl/odzyskiwanie_hasla.

Czy ta odpowiedź była pomocna?
Przekaż nam informacje jak możemy ulepszyć ten artykuł:
41% osób uznało odpowiedź za pomocną.

Kontakt

Napisz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego.
Poniżej z rozwijanej listy wybierz temat, którego dotyczy Twój problem lub pytanie, następnie opisz dokładnie sytuację. Skontaktujemy się jak najszybciej.
  • Zaloguj się, aby skontaktować się z konsultantem

    Zaloguj się
    Nie masz jeszcze konta na go.tvn24.pl?
    Zarejestruj się ›
  • Nie znalazłeś odpowiedzi w pomocy?
    Napisz do nas: